Založ si blog

Prvý sex (. . . nájdeš ma pod Akropolou. . . )

Ako romantická, mladá, nedotknutá dievčina som mala jediné želanie: prísť o panenstvo pod Akropolou. Nuž a stalo sa.

 

Pamätám si – a nikdy nezabudnem – ako som vtedy prvýkrát videla vzrušeného nahého muža. Naživo. V celej kráse, s inštrumentom vztýčeným ako kráľovské žezlo. Stál tam pripravený prevŕtať sa cez moju panenskú blanu bez akéhokoľvek náznaku, že by si vážil skutočnosť, že som sa svoj najcennejší poklad chystala obetovať práve jemu. Keď som mu koktavo objasnila fakt, že práve on bude mať tú česť zbaviť ma dievčenstva a spraviť zo mňa ženu, mávol rukou a zafufňal: „To sa zvládne.“ Takto celkom nerosamundepilcherovsky vzal na vedomie moje dosiaľ neporušené panenstvo. Iba mi ponúkol akési tabletky, vraj na ukľudnenie. To bolo celé. A ja už ani neviem, či som ich prehltla alebo nie.

 

Mala som dvadsaťdva rokov a myseľ i telo čisté, ako Kristove slzy.

 

Ako tam stál a ja som sa zúfalo snažila prísť na to, čo by som asi mala robiť, všimla som si disproporčnosť celého jeho zjavu. Pohľad na chlapa s vytasenou žrďou medzi nohami, pod ktorou sa hompáľajú dve chlpaté ping-pongové loptičky ma napriek absurdnosti situácie a strachu pred tým, čo malo nasledovať paradoxne nútil k smiechu. Naozaj to bolo bizarné. Vo svojich dvadsiatich dvoch rokoch som videla prvýkrát naživo holého chlapa pripraveného na akciu. Strach sa vo mne miešal s neovládateľným nutkaním na smiech. A on? Slintal ako svätobernardský horský pes. Keď sa konečne pohol smerom ku mne, panika a rehot sa zliali v jeden nesúrodý celok a vydala som zo seba zvuk, ktorý nebolo nemožné zaradiť do akejkoľvek kategórie citosloviec.

 

Chlap v „excitovanom“ stave sa zmenil na zviera, samca ovládaného jediným pudom – sexuálnym. Tak som to vnímala, keď sa na mňa prilepil ako pľuvanec na podrážku a jeho ruky začali šmátrať po takých častiach môjho tela, o ktorých som vtedy ani nevedela, že sa mi vyvinuli – a to hádam dokonca už v prenatálnom štádiu. Tajne som dúfala, že aspoň tuší, kam má vopchať ten svoj vercajch, lebo mne to mamenka nikdy nepovedali. Nejasne som tušila, že medzi cikacou a kakacou dierkou je ešte jedna, z ktorej mi raz mesačne vyteká menštruačná krv.

 

Chlap, funiac mi do ucha, za krk a všelikde inde, sa evidentne nevedel dočkať koitu. Žiadna neha, žiadna overtúra, iba nadržaná násada od lopaty hľadajúca si cestu pomedzi moje stehná. Musela som byť v nenormálnom kŕči, inak by to hádam tak nebolelo. On sa chudák nemohol cez moje mimovoľne zovreté vaginálne svaly predrať ani tak hlboko, aby ma defloroval jedným vrzom. Pripomínalo to zatĺkanie hrubého tupého klinca do panelovej steny. Len s tým rozdielom, že panelová stena nemá nervové receptory vnímajúce bolesť.

 

Tam dolu v najintímnejšej intimite svojho ženstva som bola suchšia ako piesok na Sahare. Bolelo to asi tak, ako keď si šmirgľom prechádzate po oku. A potom, keď sa konečne prekrtkoval k meritu veci, t.j. k tej nešťastnej blane – u mňa to asi skôr bola šestka plech – bolesť už nebola z tých, čo sa dajú vydržať. Prerazil ten plech a v tom momente som ho začala mlátiť ako žito a striasať zo seba, revúc na celé kolo, nech ma nechá, nech ide do prdele, a pretože mi nemohol rozumieť – revala som v slovenčine a on bol Grék – mierne prekvapený sa zhatil a v pohyboch príklepovej vŕtačky ustal. Vycúval a na jeho vztýčenej majestátnosti žiaril dôkaz, že sa mu to podarilo: kvapky krvi z môjho uboleného lona.

 

On bol neukojený, ja zdrvená. Nemožno sa čudovať, že pokusy opakoval. Aby som ho nebodaj nenaštvala, držala som zakaždým ako hluchý dvere a  vždy som si pri tom spomenula na radu kráľovnej Viktórie, ktorú ohľadom pretrpenia sexuálnych chvíľok s jej manželom dala svojej dcére: „Zavri oči a mysli na Anglicko.“ Aj ja som zavrela som oči a myslela som sa to, že v najvrchnejšej zásuvke komody má pištoľ. Vraj poplašnú, ale nemala som chuť overovať si to. Ukázal mi ju iba raz a s humorom naznačil, že ak mu nedám, bude pif-paf. A priložil mi ju k hlave. Dovtedy som si myslela, že je normálny, iba dlho nemal ženskú a teraz natrafil just akurát na takú, čo ho neuspokojí. Po tom, čo som mala údajný poplašák pri hlave, už som takú istotu nemala.

 

Teta Martina – kamoška z kancelárie na poschodí – raz zadrela: „Dávaj si pozor na želania, lebo sa ti môžu splniť.“ Splnili sa. Prišla som o panenstvo pod Akropolou. Treba uznať, že sa niet na čo sťažovať…

E-mail kamarátke (Netuším, prečo neodpovedala)

19.03.2019

Čauko, jaxamáš? Nervičky sú už fpodode? Ja mám tie svoje úspešne v prdeli. Už nezaberajú ani antidepresíva, ani relaxácie, ani alkohol. Mám hovadské problémy s očami, nevidím ani do blízka viac »

Sedlák v meste alebo Dobrý človek ešte žije

24.08.2018

Vracali sme sa s kamarátkou z dovolenky v Anglicku. Ako inak, nízkorozpočtovkou RyanAir. To by bolo v poriadku, nikdy som s touto spoločnosťou nemala problémy. Ak si kupujem letenku na RyanAir, viac »

Oheň, voda, vietor, zem (revisited)

23.04.2018

Boli sme štyri tanečnice. Sooraya, Nadirah, Shaden a Yasmina. Tvorili sme skupinu orientálnych tancov. Každá z nás reprezentovala iný živel. Boli sme natoľko rozdielne, až sme sa skvelo dopĺňali. viac »

Železiarne Podbrezová

Šéf výskumu Železiarní Podbrezová: Firmy sú vyčerpané daňami

25.04.2019 13:00

Úspech domácich firiem nemôže donekonečna stáť na lacnej pracovnej sile, tvrdí profesor Ľudovít Parilák, ktorý zodpovedá za výskum v Železiarňach Podbrezová.

poziar, ružinov, ubytovna

VIDEO: Požiar ubytovne v bratislavskom Ružinove

25.04.2019 12:21, aktualizované: 12:42

Na mieste sú profesionáli zo všetkých bratislavských hasičských staníc.

eurovolby

Na Slovensku by išlo v eurovoľbách určite voliť 20 percent ľudí

25.04.2019 12:19

Vyplýva to z jarného eurobarometra Európskeho parlamentu 2019.

USA, kalifornia, auto, útok, vrazenie, vojnový veterán

Bývalý americký vojak narazil autom do ľudí, ôsmich zranil

25.04.2019 11:51

Tridsaťštyriročný muž, ktorý sa v minulosti liečil kvôli posttraumatickým stavom, povedal, že konal zámerne.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 10
Celková čítanosť: 11720x
Priemerná čítanosť článkov: 1172x

Autor blogu

Kategórie